MÖBLER / Bord / Pelarbord 10827158
nr 1082 7158
Pelarbord
med låda, nyrokoko, längd: 52 cm, djup: 41 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:40:26
100 kr
150 kr
200 kr